Nogometni tabor Marinka Šarkezija

V Soboto, 18. avgusta je na nogometnem igrišču na Pušči potekal tabor, ki je bil namenjen otrokom in ga je organizirala NK Pušča v sodelovanju z Zvezo Preporod, MNZ Murska Sobota ter Mestno občino Murska Sobota pod vodstvom nekdanjega nogometnega zvezdnika Marinka Šarkezija. Z nogometni taborom pričenjamo z obeleževanjem 60. obletnice delovanja kluba, ki jo praznujemo v letu 2018. Dogodka se je udeležilo več kot 60 otrok iz Pomurja. Udeležence pa sta pozdravila tudi predsednik Medobčinske nogometne zveze (MNZ) Murska Sobota Danilo Kacijan in soboški župan Aleksander Jevšek.

Aktivnost sofinancira Svet romske skupnosti RS v okviru razpisa za razpis za sofinanciranje programov aktivnosti organizacij romske skupnosti (romske zveze) v letu 2018.

Read Previous

Poletni tabor združil romske otroke iz Prekmurja

Read Next

Konferenca: Znanje kot steber osebne moči