Seznam kandidatov romskih skupnosti

posted in: Splošno | 0

Pozivamo predstavnike in predstavnice romske skupnosti, da se v čim večjem številu udeležite Lokalnih volitev 2018 in izberete vašega predstavnika, ki vas bo zastopal v prihodnjih štirih letih v občinskem svetu v vaši občini.

 

Občina CANKOVA – romska skupnost

Št. Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov) Ime liste/predlagatelja
1 Jožef HORVAT, 12.1.1970, Cankova, Cankova 91, 9261 Cankova Romsko društvo Narcisa
2 Danijel BARANJA, 3.2.1986, Krašči, Krašči 77, 9261 Cankova Mihael Horvat in skupina volivcev

Občina ČRENŠOVCI – romska skupnost

Št. Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov) Ime liste/predlagatelja
1 LUDVIK HORVAT, 24.9.1984, Črenšovci, Prekmurske čete 140, 9232 Črenšovci Ludvik Levačič in skupina volivcev
2 MERI HORVAT, 6.3.1979, Črenšovci, Prekmurske čete 140, 9232 Črenšovci Mateja Levačič in skupina volivcev

 

Občina ČRNOMELJ – romska skupnost

Št. Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov) Ime liste/predlagatelja
1 Henček Kosec, 23.6.1972, Črnomelj, Lokve 46, 8340 Črnomelj Manujela Kosec in skupina volivcev
2 Zvonko Golobič, 3.8.1978, Črnomelj, Lokve 55, 8340 Črnomelj Liljana Tudija in skupina volivcev
3 Branko Rozman, 7.11.1958, Črnomelj, Kanižarica 60, 8340 Črnomelj Anton Hudorovac in skupina volivcev

 

Občina DOBROVNIK – romska skupnost

Št. Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov) Ime liste/predlagatelja
1 Blanka Horvat, 20.7.1988, Dobrovnik, Dobrovnik 308, 9223 Dobrovnik Romsko društvo Dobrovnik
2 Verona Ratko, 6.1.1949, Dobrovnik, Dobrovnik 62 B, 9223 Dobrovnik Romsko društvo Dobrovnik

 

Občina GROSUPLJE – romska skupnost

Št. Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov) Ime liste/predlagatelja
1 BRUNO BRAJDIČ, 18.4.1966, VELIKO MLAČEVO, VELIKO MLAČEVO 1 A, 1290 Grosuplje JASMIN HUDOROVAC IN SKUPINA VOLILCEV

 

Občina KRŠKO – romska skupnost

Št. Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov) Ime liste/predlagatelja
1 Moran Jurkovič – Dane, 11.1.1977, Loke, Loke 20, 8273 Leskovec pri Krškem Štefka Kovačič in skupina volivcev

Občina KUZMA – romska skupnost

Št. Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov) Ime liste/predlagatelja
1 Emil HORVAT, 31.12.1955, Kuzma, Kuzma 66, 9263 Kuzma ROMSKO DRUŠTVO ISKRIVE ZLATE ISKRICE OBČINE KUZMA

 

Občina LENDAVA – romska skupnost

Št. Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov) Ime liste/predlagatelja
1 NATAŠA HORVAT, 21.8.1978, DOLGOVAŠKE GORICE, DOLGOVAŠKE GORICE 259 D, 9220 Lendava ROBERT HORVAT IN SKUPINA VOLIVCEV

 

Občina MURSKA SOBOTA – romska skupnost

Št. Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov) Ime liste/predlagatelja
1 Darko RUDAŠ, 11.9.1958, Pušča, Bela ulica 13, 9000 Murska Sobota Aleš Müller in skupina volivcev

 

Občina PUCONCI – romska skupnost

Št. Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov) Ime liste/predlagatelja
1 MIŠEL MARTINEC, 21.11.1978, DOLINA, DOLINA 31D, 9201 Puconci STANKO KOLOMPAR IN SKUPINA VOLIVCEV
2 BRANKO HORVAT, 18.4.1956, VADARCI, VADARCI 102D, 9265 Bodonci ROMSKO KULTURNO IN ŠPORTNO DRUŠTVO RASTIKA

Občina ROGAŠOVCI – romska skupnost

Št. Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov) Ime liste/predlagatelja
1 Stanko Baranja, 13.12.1959, Serdica, Serdica 114, 9262 Rogašovci Justina Baranja in skupina volivcev
2 Štefan Nemec, 9.10.1957, Pertoča, Pertoča 138a, 9262 Rogašovci Štefan Bajič in skupina volivcev

Občina SEMIČ – romska skupnost

Št. Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov) Ime liste/predlagatelja
1 VALERIJA HUDOROVAC, 17.8.1979, SREDNJA VAS, SREDNJA VAS 17, 8333 Semič VALERIJA HUDOROVAC IN SKUPINA VOLIVCEV

 

Občina TIŠINA – romska skupnost

Št. Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov) Ime liste/predlagatelja
1 Danijel Kovač, 17.6.1976, Vanča vas, Vanča vas 57, 9251 Tišina Ivan Cener in skupina volivcev
2 Branko Glažar, 17.2.1973, Vanča vas, Vanča vas 58b, 9251 Tišina SDS – SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA

Občina TREBNJE – romska skupnost

Št. Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov) Ime liste/predlagatelja
1 Matija Hočevar, 3.7.1932, Vejar, Vejar 120, 8210 Trebnje Vida Hočevar in skupina volivcev

Občina TURNIŠČE – romska skupnost

Št. Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov) Ime liste/predlagatelja
1 Mirko Šarkezi, 29.7.1984, Gomilica, Gomilica 58b, 9224 Turnišče Andrej Šarkezi in skupina volivcev

 

Občina NOVO MESTO – romska skupnost

Št. Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov) Ime liste/predlagatelja
1 Duško Smajek, 3.12.1957, Novo mesto, Poganška ulica 11, 8000 Novo mesto Dejan Robek in skupina volivcev

 

Občina KOČEVJE – romska skupnost

Št. Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov) Ime liste/predlagatelja
1 MARJAN HUDOROVIČ, 11.3.1967, KOČEVJE, TRATA XIV 29, 1330 Kočevje JANI BARTOL IN SKUPINA VOLIVCEV

 

Občina METLIKA – romska skupnost

Št. Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov) Ime liste/predlagatelja
1 JASMIN HUDOROVAC, 2.6.1990, SVRŽAKI, SVRŽAKI 13, 8330 Metlika JASMINA TUDIJA IN SKUPINA VOLIVCEV